go to Content

Česká republika

Společnost v kontaktu se světem.

Jako globální společnost hluboce zakořeněná v japonských kulturních tradicích a hodnotách je Yazaki spolehlivým partnerem pro své zákazníky a propagátorem environmentální udržitelnosti po celém světě.

O nás

Jako společnost jednoho majitele jsme zvláště hrdí na to, že jsme největším světovým výrobcem kabelových svazků. Spokojenost zákazníků je proto naším primárním zaměřením a základem pro dobré obchodní výsledky.

My v Yazaki stavíme zákazníky na první místo a zavázali jsme se poskytovat vynikající hodnotu a služby všem našim zákazníkům - po celém světě. Jsme si jisti, že všichni profitujeme z otevřeného dialogu a čestné výměny názorů. Zákaznický přístup podporuje náš firemní cíl.

Výzkumná, vývojová a zákaznická centra jsou umístěna v těsné blízkosti našich zákazníků, což nám umožňuje rychle a pružně reagovat na všechny jejich požadavky globálního místního partnera.

YAZAKI Czech - Oddělení nových příležitostí

YAZAKI Czech je 100% vlastněna společností Yazaki Corporation. Současná činnost oddělení začala v srpnu 2019 a zaměřuje se především na činnosti v oblasti logistiky / strojírenství / kvality a služeb pro CVSD.

Country map

Nyrany / Plzeň

Závod má 3 364 m2 skladových ploch a 1017 m2 kancelářských ploch. V YAZAKI Czech Republic pracuje 33 nepřímých zaměstnanců a 48 úředníků.

YAZAKI Czech

Yazaki Wiring Technologies Czech s.r.o.

P3 Plzeň CZ – Hala A4

U Mexika 1339

330 23 Nýřany

Czech Republic

 

Tel: 378 213 125

Staňte se součástí rodiny Yazaki

Příležitosti v rodinné společnosti, která je celosvětovým hráčem na poli automotive.

Yazaki Česká republika má výborné pracovní podmínky, příležitosti pro profesionální rozvoj a kariérní růst,atraktivní platové podmínky a pružný systém bonusů.

Jsme Yazaki

Kultura Yazaki je směsí různých zkušeností a přístupů s kořeny pevně zasazenými v Japonsku. Spolupracujeme na základě kultury firemní odpovědnosti na všech úrovních. Bez našich zaměstnanců, kteří se ztotožňují s Yazaki a vždy dávají maximum, by náš úspěch nebyl možný.

Události a novinky

Žádné novinky nejsou k dispozici.

Základní fakta Yazaki

Yazaki zaměstnává více než 249.000 lidí po celém světě ve 45 zemích a 143 společnosti. Staráme se o naše zaměstnance prosazováním firemní kultury, která odpovídá jejich potřebám a očekáváním.

Další klíčová fakta

0
Země
0
Společnosti
0
Zaměstnanci

Co pro Vás můžeme udělat?

Kontaktujte nás a naučte se, jak se stát součástí našeho týmu.

Spojit se s námi